Articles favoris

1990, a mám rád ten, který používají na svém

Posté Janvier 13, 2018 by | 1 views
Reimagujeme a přetváříme naše podnikání a vyvinuli jsme naši strategii, abychom se podívali na nové, špičkové způsoby, jak řídit naši značku a podporovat naše podnikání v dlouhodobém horizontu. Budeme více investovat do vyprávění příběhů, které záleží na našem spotřebiteli, budování kategorií narušujících inovativní produkty, oživení basketbalu mládeže s našimi novými programy nové generace a zdvojnásobení našeho seznamu profesionálních sportovců, aby ověřili naši značku na soudu.

Souhlasím s tím, že udělám červené dresy jako primární a aktualizaci písma. Já dávám přednost starému písmu 70. let, který používali až do roku 1990, a mám rád ten, který používají na svém Adidas boty dámské levně současném červeném střídavém dresu. Myslím, že by to mohlo být součástí - ale domnívám se, že reklamy ve velkém měřítku, které by vyžadovaly extra jersey nemovitosti, jsou alespoň roky pryč. Myslím, že hlavním důvodem, proč chtěli tlačit dresy s krátkým rukávem, jsou prodeje replika dresů. Uvědomují si, že mnoho lidí, kteří si mohou koupit dresy, nechtějí nosit cisterny.

Může Adidas Alphabounce být úspěšný na stejné úrovni jako Adidas Ultra Boost? Je příliš brzy na to říct, ale model se cítí jako hit tak daleko. Minulý týden přišla první barevná cesta přes Adidas, se širším uvedením na trh po dnešních dnech. K dispozici nyní přes Adidas jsou pět více colorways pro muže a čtyři další pro ženy. A co víc, Alphabounce dnes narazí na další prodejce, takže každý, kdo toužil po první barvě, ale vynechal omezený start minulý týden, to udělal nyní.
Ratings
Code Captcha